Wiseco Forged Pistons FA20F FA20DIT WRX 2015+ -16cc Dish 86.50mm 9.5:1 K728M8650
Regular price
Unit price
Shipping calculated at checkout.
is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Bore Diameter 86.5mm (+0.020in Over)
Compression Ratio 9.5:1
Rod Length 5.090in / 129.3mm
Stroke 86mm Standard
Pin .866in x 2.362in x .225in
Regular price
Unit price