Turbosmart 2011 WG38/40/45 3PSI Inner Spring Brown/Black
Regular price
Unit price
Shipping calculated at checkout.
is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Spring – Suit Turbosmart Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm), Hyper-Gate45 (45mm) External Wastegates, and Internal Wastegate Actuators (IWG-75).
Turbosmart | SKU:
TS-0505-2001
Regular price
Unit price